Jdi na obsah Jdi na menu

Zájmové kroužky

8. 10. 2018

Školní rok 2017/2018

Sportovní hry 1. stupeň

Sportovní hry vede Bc. Ondřej Nedbal, DiS.

Kdy: každé sudé pondělí

V kolik: od 12:10 do 12:55 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Seznam žáků pro školní rok 2017/2018:

  • Bejsta J.
  • Bejsta R.
  • Dlabajová M.
  • Doležalová M.
  • Dunková V.
  • Kocián T.
  • Kurej M.
  • Mirga E.
  • Večerník A.
  • Večerník M.

Logopedický a komunikační kroužek

Logopedický a komunikační kroužek vedou Mgr. Dagmar Míčková a Mgr. Jiřina Nováková

Kdy: každou sudou středu

V kolik: od 12:10 do 12:55 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Seznam žáků pro školní rok 2017/2018:

  • Bejsta J.
  • Bejsta R.
  • Benedikt B.
  • Dlabajová A.
  • Dlabajová M.
  • Doležalová M.
  • Greguš J.
  • Šmela L.
  • Večerník A.

Taneční kroužek

Kroužek "Taneční kroužek" vede Mgr. Marcela Trojková

Kdy: každou lichou středu

V kolik: od 13:15 do 14:00 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Seznam žáků pro školní rok 2017/2018:

  • Čuriová A.
  • Dlabajová M.
  • Doležalová M.
  • Dujavová S.
  • Dunka L.
  • Kurej S.
  • Kurejová P.
  • Lakatošová S.
  • Zahradníková P.

Filatelie a modelářství

Filatelii vede Mgr. Jan Mach

Kdy: každou lichou středu

V kolik: od 13:15 do 14:00 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Seznam žáků pro školní rok 2017/2018:

  • Šmela L.
  • Večerník A.
  • Večerník M.

Dovedné ruce

Kroužek "Dovedné ruce" vedou Mgr. Hana Janíková a Mgr. Zdeněk Machačík

Kdy: každý sudý čtvrtek

V kolik: od 13:15 do 14:00 hodin

Cena: 50 Kč

V kroužku "Dovedné ruce" se platí 50 Kč za každé pololetí na materiál, výrobky si žáci odnášejí domů.

Seznam žáků pro školní rok 2017/2018:

  • Doležal M.
  • Doležalová M.
  • Dujavová S.
  • Dunka L.
  • Dunková V.
  • Fiala D.
  • Greineckerová J.
  • Kilhof T.
  • Kocián T.
  • Kurej M.
  • Kurej S.
  • Kurejová P.
  • Šípek R.
  • Šmela L.
  • Zahradníková P.

Hudební kroužek

Hudební kroužek vede Mgr. Ivan Huňa

Kdy: každý lichý čtvrtek

V kolik: od 12:10 do 12:55 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Seznam žáků pro školní rok 2017/2018:

  • Bejsta J.
  • Bejsta R.
  • Benedikt B.
  • Dlabajová M.
  • Dunková V.
  • Ludková D.
  • Kocián T.
  • Žákovský P.



Školní rok 2016/2017

Hudební kroužek

Hudební kroužek vede Mgr. Ivan Huňa

Kdy: každé sudé úterý

V kolik: od 13:00 do 13:30 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Seznam žáků pro školní rok 2016/2017:

  • Bejsta J.
  • Bejsta R.
  • Benedikt B.
  • Kocián T.
  • Ludková D.
  • Mayer E.
  • Sobek J.
  • Šmela L.
  • Večerník A.
  • Žákovský P.

Sportovní hry 1. stupeň

Sportovní hry vede Bc. Ondřej Nedbal, DiS.

Kdy: každé sudé pondělí

V kolik: od 12:10 do 12:55 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Seznam žáků pro školní rok 2016/2017:

  • Bejsta J.
  • Bejsta R.
  • Dlabajová M.
  • Doležalová M.
  • Dunka L.
  • Kocián T.
  • Kurej M.
  • Kurej S.
  • Mirga E.
  • Šmela L.
  • Večerník A.

Logopedický a komunikační kroužek

Logopedický a komunikační kroužek vedou Mgr. Dagmar Míčková a Mgr. Jiřina Nováková

Kdy: každou lichou středu

V kolik: od 13:00 do 13:45 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Seznam žáků pro školní rok 2016/2017:

  • Bejsta J.
  • Bejsta R.
  • Doležalová M.
  • Dlabajová M.
  • Kocián T.
  • Mayer E.
  • Šmela L.
  • Večerník A.

Taneční kroužek

Kroužek "Taneční kroužek" vede Mgr. Marcela Trojková

Kdy: každý sudý čtvrtek

V kolik: od 13:15 do 14:00 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Kroužek cvičení s hudbou je určen jen pro dívky.

Seznam žáků pro školní rok 2016/2017:

  • Balážová S.
  • Balážová V.
  • Doleželová M.
  • Dujavová S.
  • Greineckerová J.
  • Ježová A.
  • Lakatošová S.
  • Zahradníková P.

Filatelie a modelářství

Filatelii vede Mgr. Jan Mach

Kdy: každou sudou středu

V kolik: od 13:00 do 13:45 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Seznam žáků pro školní rok 2016/2017:

  • Kos O.
  • Mirga E.
  • Vaněk J.

Dovedné ruce

Kroužek "Dovedné ruce" vedou Mgr. Hana Janíková a Mgr. Zdeněk Machačík

Kdy: každou lichou středu

V kolik: od 13:15 do 14:00 hodin

Cena: 50 Kč

V kroužku "Dovedné ruce" se platí 50 Kč za každé pololetí na materiál, výrobky si žáci odnášejí domů.

Seznam žáků pro školní rok 2016/2017:

  • Dujavová S.
  • Greineckerová J.
  • Hrabal P.
  • Ježová A.
  • Kocián T.
  • Kos J. O.
  • Kurej S.
  • Matyáš J.
  • Mayer E.
  • Skýpala O.
  • Štípek R.
  • Šmela L.



Školní rok 2015/2016

Sportovní hry 1. stupeň

Sportovní hry vede Bc. Ondřej Nedbal, DiS.

Kdy: každé liché pondělí

V kolik: od 12:10 do 12:55 hodin

Cena: ZDARMA!!!

 

Seznam žáků pro školní rok 2015/2016:

  • Bejsta J.
  • Bejsta R.
  • Doležal M.
  • Doležalová M.
  • Doležalová N.
  • Večerník A.

Cvičení s hudbou

Kroužek "Cvičení s hudbou" vede Mgr. Marcela Trojková

Kdy: každé sudé pondělí

V kolik: od 13:15 do 14:00 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Kroužek cvičení s hudbou je určen jen pro dívky.

Seznam žáků pro školní rok 2015/2016:

  • Čuriová A.
  • Čuriová E.
  • Doležalová M.
  • Greineckerová J.
  • Ježová A.

Hudební kroužek

Hudební kroužek vede Mgr. Ivan Huňa

Kdy: úterý

V kolik: od 13:00 do 13:30 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Seznam žáků pro školní rok 2015/2016:

  • Bejsta R.
  • Bibeňová E.
  • Čuriová A.
  • Čuriová E.
  • Doležalová N.
  • Harang M.
  • Ježová A.
  • Kos O.
  • Ludková D.
  • Mayer E.
  • Pivodová M.
  • Vaňek J.

Logopedický a komunikační kroužek

Logopedický a komunikační kroužek vedou Mgr. Dagmar Míčková a Mgr. Jiřina Nováková

Kdy: každou lichou středu

V kolik: od 13:00 do 13:45 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Seznam žáků pro školní rok 2015/2016:

  • Balážová V.
  • Bejsta J.
  • Bejsta R.
  • Doležal M.
  • Doležalová M.
  • Doležalová N.
  • Kocián T.
  • Mayer E.
  • Šmela L.
  • Žákovský P.

Filatelie

Filatelii vede Mgr. Jan Mach

Kdy: každou sudou středu

V kolik: od 13:00 do 13:45 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Seznam žáků pro školní rok 2015/2016:

  • Baláž L.
  • Hrabal P.
  • Kos O.
  • Vaněk J.

Dovedné ruce

Kroužek "Dovedné ruce" vedou Mgr. Hana Janíková a Mgr. Zdeněk Machačík

Kdy: každý sudý čtvrtek

V kolik: od 13:15 do 14:00 hodin

Cena: 50 Kč

V kroužku "Dovedné ruce" se platí 50 Kč za každé pololetí na materiál, výrobky si žáci odnášejí domů.

Seznam žáků pro školní rok 2015/2016:

  • Dunka L.
  • Hrabal P.
  • Ježová A.
  • Kos O.
  • Mayer E.
  • Matyáš J.
  • Omastová P.
  • Pivodová M.
  • Šípek R.
  • Zobaník Š..



Školní rok 2014/2015

Hudební kroužek

Hudební kroužek vede Mgr. Ivan Huňa

Kdy: každou sudou středu

V kolik: od 13:15 do 14:00 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Seznam žáků pro školní rok 2014/2015:

  • Čuriová A.
  • Čuriová E.
  • Gagalíková M.
  • Greineckerová J.
  • Mayer E.
  • Horváthová N.
  • Horváthová M.
  • Harang M.
  • Kos O. J.
  • Vaněk J.

Sportovní hry 2. stupeň

Sportovní hry vede Mgr. Jan Mach

Kdy: každé sudé pondělí

V kolik: od 13:15 do 14:00 hodin

Cena: ZDARMA!!!

 

Seznam žáků pro školní rok 2014/2015:

  • Čuri A.
  • Čuri D.
  • Kos O. J.
  • Macůrek P.
  • Mayer E.
  • Mikulčák Z.

Sportovní hry 1. stupeň

Sportovní hry vede Bc. Ondřej Nedbal, DiS.

Kdy: každé sudé pondělí

V kolik: od 12:05 do 12:55 hodin

Cena: ZDARMA!!!

 

Seznam žáků pro školní rok 2014/2015:

  • Bejsta R.
  • Bejsta J.
  • Skýpala O.
  • Doležalová N.
  • Doležalová M.
  • Doležal M.
  • Čuriová A.
  • Kocián T.

Cvičení s hudbou

Kroužek "Cvičení s hudbou" vede Mgr. Marcela Trojková

Kdy: každé liché pondělí

V kolik: od 13:15 do 14:00 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Kroužek cvičení s hudbou je určen jen pro dívky.

Seznam žáků pro školní rok 2014/2015:

  • Čuriová A.
  • Čuriová E.
  • Doležalová M.
  • Greineckerová J.
  • Gagalíková M.
  • Pivodová M.

Dovedné ruce

Kroužek "Dovedné ruce" vedou Mgr. Hana Janíková a Mgr. Zdeněk Machačík

Kdy: každý lichý čtvrtek

V kolik: od 13:15 do 14:00 hodin

Cena: 50 Kč

V kroužku "Dovedné ruce" se platí 50 Kč za každé pololetí na materiál, výrobky si žáci odnášejí domů.

Seznam žáků pro školní rok 2014/2015:

  • Pivodová M.
  • Omastová P.
  • Zobaník Š.
  • Mayer E.
  • Nesvadba P.
  • Stojanová M.
  • Ponížil O.
  • Hrabal P.
  • Matyáš J.
  • Kos O. J.
  • Bibeňová E.
  • Macůrek A.

Logopedický a komunikační kroužek

Logopedický a komunikační kroužek vedou Mgr. Dagmar Míčková a Mgr. Jiřina Nováková

Kdy: každou lichou středu

V kolik: od 13:15 do 14:00 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Seznam žáků pro školní rok 2014/2015:

  • Bejsta R.
  • Bejsta J.
  • Kocián T.
  • Žákovský P.
  • Zobaník P.
  • Omastová P.
  • Mayer E.
  • Čuriová E.
  • Greineckerová J.
  • Pivodová M.
  • Doležalová M.
  • Doležal M.
  • Doležalová N.

Kroužek "Specialisté"

Kroužek "Specialisté", který je pod záštitou SVČ Včelín, je zaměřen na sportovní aktivity dětí.

Kdy: každé úterý

V kolik: od 14:30 do 15:30 hodin

Cena: 50 Kč/rok

Seznam žáků pro školní rok 2014/2015:

  • Bílek M.
  • Čuri A.
  • Čuri D.
  • Čuriová A.
  • Čuriová E.
  • Gagalíková M.
  • Matušík P.
  • Matyáš J.
  • Ovčačík M.
  • Skýpala O.
  • Sobek J.
  • Šípek R.



Školní rok 2013/2014

Hudební kroužek

Hudební kroužek vede Mgr. Ivan Huňa

Kdy: každé sudé pondělí

V kolik: od 13:15 do 14:00 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Seznam žáků pro školní rok 2013/2014:

  • Čuriová A.
  • Čuriová E.
  • Gagalíková M.
  • Greineckerová J.
  • Mayer E.
  • Petraturová N.
  • Řežábková M.

Sportovní hry

Sportovní hry vede Bc. Ondřej Nedbal, DiS.

Kdy: každé sudé pondělí

V kolik: od 13:15 do 14:00 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Sportovní hry jsou určeny jen pro chlapce z 2. stupně.

Seznam žáků pro školní rok 2013/2014:

1. pololetí

  • Bílek A.
  • Bílek M.
  • Bolcek P.
  • Čuri A.
  • Čuri D.
  • Kos O. J.
  • Ponížil O.
  • Šenkyřík T.

2. pololetí

  • Bílek A.
  • Bílek M.
  • Bolcek P.
  • Čuri A.
  • Čuri D.
  • Kos O. J.
  • Ovčačík M.
  • Ponížil O.
  • Šenkyřík T.

Cvičení s hudbou

Kroužek "Cvičení s hudbou" vede Mgr. Marcela Trojková

Kdy: každé liché pondělí

V kolik: od 13:15 do 14:00 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Kroužek cvičení s hudbou je určen jen pro dívky.

Seznam žáků pro školní rok 2013/2014:

  • Čuriová A.
  • Čuriová E.
  • Greineckerová J.
  • Gagalíková M.
  • Pivodová M.
  • Řežábková M.
  • Trlicová S. - ind.

Logopedický kroužek

Logopedický kroužek vede Mgr. Jaroslava Adamcová

Kdy: každé liché úterý

V kolik: od 13:15 do 14:00 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Seznam žáků pro školní rok 2013/2014:

1. pololetí

  • Doležel M.
  • Greineckerová J.
  • Pužo D.
  • Šelepský M.

2. pololetí

  • Pužo D.
  • Šelepský M.

Dovedné ruce

Kroužek "Dovedné ruce" vedou Mgr. Hana Janíková a Mgr. Zdeněk Machačík

Kdy: každou sudou středu

V kolik: od 13:15 do 14:00 hodin

Cena: 50 Kč

V kroužku "Dovedné ruce" se platí 50 Kč za každé pololetí na materiál, výrobky si žáci odnášejí domů.

Seznam žáků pro školní rok 2013/2014:

1. pololetí

  • Bolcek P.
  • Kos O. J.
  • Hrabal P.
  • Kusin J.
  • Mayer E.
  • Matyáš J.
  • Nesvadba P.
  • Omastová P.
  • Pivodová M.
  • Pokusa A.
  • Řežábková M.
  • Stojanová M.

2. pololetí

  • Bolcek P.
  • Kos O. J.
  • Hrabal P.
  • Kusin J.
  • Mayer E.
  • Matyáš J.
  • Nesvadba P.
  • Omastová P.
  • Pivodová M.
  • Pokusa A.
  • Řežábková M.
  • Stojanová M.
  • Macurek A.
  • Vašíček E.

Logopedický a komunikační kroužek

Logopedický a komunikační kroužek vedou Mgr. Dagmar Míčková a Mgr. Jiřina Nováková

Kdy: každou lichou středu

V kolik: od 13:15 do 14:00 hodin

Cena: ZDARMA!!!

Seznam žáků pro školní rok 2013/2014:

  • Bejsta R.
  • Doleželová N.
  • Kos O. J.
  • Mayer E.
  • Omastová P.
  • Pokusa A.
  • Trlicová S.
  • Zobaník Š.
 

Kroužek "Specialisté"

Kroužek "Specialisté", který je pod záštitou SVČ Včelín, je zaměřen na sportovní aktivity dětí.

Kdy: každé úterý

V kolik: od 14:30 do 15:30 hodin

Cena: 50 Kč/rok

Seznam žáků pro školní rok 2013/2014:

  • Bílek M.
  • Bolcek P.
  • Čuri A.
  • Čuri D.
  • Čuriová A.
  • Čuriová E.
  • Gagalíková M.
  • Matušík P.
  • Matyáš J.
  • Ovčačík M.
  • Skýpala O.
  • Svačina F.
  • Trlicová S.